XT15 - TAM OTOMATİK YAĞ TAYİN CİHAZI


•Resmi Ham Yağ Prosedürüne göre analiz yapar. – AOCS 5-04 Am 
•Tamamen Otomatik Analiz,
•Günlük 150 Ekstraksiyon Kapasitesi,
•LCD Ekranlı ve Mikroprosesör Kontrollüdür.
•% 97 Oranında Solvent Geri Kazanımı,
•Her Örnek İçin 0,5ml Solvent Kullanımı,
•Çekerocak veya Aspiratör İhtiyacı Yoktur.

 

ANKOM XT15 verimli ve ekonomik ekstraksiyon  için  resmi ham yağ analizine uygun analiz yapmamızı sağlar. ANKOM XT15 çok çeşitli örneklerde zorlu testlere tabii tutulmuştur. Bu prosedür kullanılarak XT 15 cihazı ile % 0 ile %100 aralığında yağ analizleri başarı ile yapılmıştır.

XT15 düşük maliyetli uygun fiyatlı, yüksek hacimli bir çözüm sağlar. Toplu işlemde bir defada 15 numunenin analizinin yapılmasını sağlar ve günde en fazla 150 numune analizi kapasitesine sahiptir. Ayrıca 90 C sıcaklıkta ekstraksiyon ile ekstraksiyon kinetiğini hızlandırarak 40 dakikanın altında ekstraksiyonun tamamlanmasını sağlar.

XT15 in otomatik solvent geri kazanımı ve active edilmiş Charcoal filtresi sayesinde, çekerocak ve aspiratör gereksinimi ortadan kalkmıştır.

Onaylı Prosedürü:  AOCS 5-04 Am Sonuçların doğruluğunu garanti eder. NIR ve diğer ikincil metotların kalibrasyonunda kullanılabilir.

Otomatik Çalışma: LCD ekranlı mikroişlemci kontrollüdür. Sınırlı teknisyen katılımı. İleri bir eğitime ihtiyaç yoktur.

Filtre Torbası Teknolojisi: Toplu işlem ile bir seferde 15 numune analizi yapılır. Günlük 150 numune analizi, Hassasiyeti ve doğruluğu arttırır.

Otomatik Solvent Geri Dönüşümü:  Çekerocağa veya aspiratöre ihtiyaç yoktur.Tasarruf sağlar. Neredeyse solvent kullanımı yok denecek kadar azaltır.

90 C Ekstraksiyon Sıcaklığı: Ekstraksiyon kinetiğini hızlandırır. Ekstraksiyon süresini büyük ölçüde kısaltır. Verimi arttırır.

Küçük Boyut: Kıymetli olan tezgah ve laboratuar alanı tasarrufu sağlar.